:: ANASAYFA
 :: DOKTORLAR
 :: DİŞHEKİMLERİ
 :: TIBBI TAHLİL LAB
 :: ÖZEL HASTANELER
 :: TEŞHİS VE TEDAVİ MRK
 :: MEDİKAL FİRMALAR
 :: İLAÇ FİRMALARI
 :: DİŞ LABORATUVARLARI
 :: OPTİKLER
 :: TIP YAYINEVLERİ

 
 

"Aramanızı BÜYÜK HARF ile yaparakda sonuç bulmayı deneyebilirsiniz"


 Firma Ünvanı: DİLEKER DİŞ PROTEZ LABORATUVARI
 Yetkili Adı: Ferhat ERDEMİR - Ahmet ERDEMİR
 Adres: Doktorlar Cad. Mesutbey İşhanı Kat.5 No.42-43
 Telefon: 258 263 46 26
 Faks: 258 241 99 06
 GSM: 532 507 40 26
 Website: www.dileker.com
 Şehir - İlçe: DENİZLİ  

Müessesemiz 1980 yılında Ferhat Erdemir ve Ahmet Erdemir'in girişimleriyle kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar geçen zaman içerisinde müşterilerinin güvenini alarak istikrarı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Dileker Diş Laboratuvarı olarak hizmet anlayışımızı, insan kaynakları, eğitimler, önerileriniz için müşteri anketlerini kullanarak sürekli geliştirmekteyiz.

Müessesemizde el emeği kadar teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı laboratuvarda üretim süresinde bilgisayar teknolojisi sonuna dek kullanılmaktadır. Türkiye ve Yurt dışındaki diş hekimlerine titiz ve uzman çalışanları ile hizmet veren Dileker Diş Laboratuvarı güven veren bir kuruluştur.

Müessesemiz kuruluşundan bu güne diş hekimlerimizle düzenli ve verimli bir çalışma içerisindedir. Bu çalışma anlayışı ile her geçen gün daha da fazla güven kazanmaktadır. Laboratuarımızda hassas tutuculu protezler, implant üstü protezler, zirkonyum oksit esaslı porselen, total protez, metal desteksiz frez porselenler, ışınlı polimerzasyon iskelet protezler tüm dünyada kabul gören en zengin materyaller kullanılarak uzman ve titiz eller tarafından üretilmektedir.Bunun kanıtı olarak da Dileker Diş Laboratuvarında üretilen ürünlere 5 yıl garanti verilmektedir.

Dileker Diş Laboratuvarı olarak hekimlerimize teknolojinin getirdiği yeniliği ve kaliteyi sunmaya devam edeceğiz.
..

LABORATUVAR GÖRÜNTÜLERİ
daha geniş bigi için;

www.dileker.com


 

 


 
Tıp Kataloğu 2014 ©